Глушко Орест Богданович / Hlushko Orest Bohdanovych

 
Ім'я:Глушко Орест Богданович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Богородчанська райСЕС; головний державний санітарний лікар Богородчанського району, головний лікар
Статті кодексів:КК України: 28 2 КК України;
КК України: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-10-15
Склад корупційного правопорушення:Перевищення влади та службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та державним інтересам. Крім того, вчинив умисні дії, які виразились у перевищенні влади та службових повноважень, тобто умисному вчиненні службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав та повноважень, що завдало істотну шкоду охоронюваним законом правам, інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчиненими за попередньою змовою групою осіб. Також, умисні дії, які полягають у зловживанні владою та службовим становищем, тобто умисному в інтересах третіх осіб використанні службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що завдало істотну шкоду державним інтересам.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст.70 КК України остаточне покарання засудженому Глушку Оресту Богдановичу визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим - 3500 грн. штрафу без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та без сплати штрафу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок