Гордійчук Василь Дмитрович / Hordiichuk Vasyl Dmytrovych

 
Ім'я:Гордійчук Василь Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:СТОВ "Обрій; директор
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-05-04
Номер судового рішення:
227/97/12
Склад корупційного правопорушення:Гордійчук В.Д., працюючи директором СТОВ "Обрій" в смт. Літин Вінницької області та одночасно суб"єктом підприємницької діяльності, відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію від 15 травня 1996 року, являючись службовою особою з виконанням розпорядчих функцій, в період 2007-2008 років склав завідомо неправдиві офіційні документи, та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та працюючи директором СТОВ "Обрій" в смт. Літин Вінницької області та одночасно суб"єктом підприємницької діяльності, відповідно до свідоцтва про державну реєстрацію від 15 травня 1996 року, являючись службовою особою з виконанням розпорядчих функцій, в період 2007-2008 років, зловживаючи своїм службовим становищем і повторно привласнив чуже майно на загальну суму 60978 гривень.
Вид покарання (стягнення):В силу ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно засудженому Гордійчуку В.Д. визначити покарання у вигляді трьох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов"язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на один рік. В силу ст. 75 КК України засудженого Гордійчука В.Д. звільнити від відбування призначеного основного покарання, якщо він протягом одного року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов"язки.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:СТОВ «Обрій»; директор
Статті кодексів:ККУ, Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2017-09-12
Номер судового рішення:
137/729/17
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок