Горобець Володимир Вікторович / Horobets Volodymyr Viktorovych

 
Ім'я:Горобець Володимир Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сектор карного розшуку Дніпропетровського РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; начальник сектору.
Статті кодексів:КК України: 190 1 Шахрайство;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-06-21
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою і службовим становищем, тобто умисне, в корисливих цілях у власних інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, вчинено працівником правоохоронного органу; заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство)
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 3 (три) роки з позбавленням права строком на 3 (три) роки обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов'язків в органах внутрішніх справ, без конфіскації майна. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Горобець В. від відбуття призначеного основного покарання у вигляді позбавлення волі за умови, що протягом одного року іспитового строку він не вчинить новий злочин і виконає покладені на нього обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок