Гріза Віктор Григорович / Hriza Viktor Hryhorovych

 
Ім'я:Гріза Віктор Григорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Слідчий ізолятор у зміну № 5; молодший інспектор 2-ої категорії відділу режиму і охорони
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-19
Номер судового рішення:
2610/2329/2012
Склад корупційного правопорушення:Будучи працівником правоохоронного органу, умисно, з корисливих мотивів, використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам; а також незаконне придбання, зберігання з метою збуту у місця позбавлення волі особливо небезпечного наркотичного засобу; крім того одержав хабара у виді 200 грн. за виконання в інтересах третьої особи дій з використанням свого службового становища.
Вид покарання (стягнення):За сукупністю злочинів, на підставі ст. 70 КК України, остаточне основне покарання Грізі Віктору Григоровичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на три роки та з позбавленням спеціального звання “старшина внутрішньої служби”.У відповідності до ст.75 КК України звільнити Грізу Віктора Григоровича від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю три роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, при цьому додаткові покарання у виді позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій представника влади на три роки та позбавлення спеціального звання “старшина внутрішньої служби” підлягають реальному виконанню.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок