Гринько Анатолій Миколайович / Hrynko Anatolii Mykolaiovych

 
Ім'я:Гринько Анатолій Миколайович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:начальник відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної роботи ГВК № 7 у Херсонській області
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-07-02
Склад корупційного правопорушення:Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів; зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, вчинені працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):29 січня 2013 року Апеляційний суд Херсонської області за апеляцією прокурора вказаний вирок щодо Гринька А.М. у частині призначення покарання скасував і постановив свій вирок, за яким призначив йому покарання за ч. 2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі на строк 5 років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби», за ч. 3 ст. 364 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у виді обмеження волі на строк 4 роки з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби». Відповідно до вимог ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначив покарання у виді обмеження волі на строк 5 років з конфіскацією всього майна, яке є його власністю, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки та на підставі ст. 54 КК України з позбавленням спеціального звання «лейтенант внутрішньої служби». Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ ухвалила: касаційну скаргу прокурора залишити без задоволення, а вирок колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Херсонської області від 29 січня 2013 року щодо Гринька Анатолія Миколайовича – без зміни.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок