Іванов Сергій Аркадійович / Ivanov Serhii Arkadiiovych

 
Ім'я:Іванов Сергій Аркадійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Червонозаводська районна рада м.Харкова; Головний спеціаліст відділу по соціальних і гуманітарних питаннях
Статті кодексів:КК України: 190 1 ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2011-12-13
Номер судового рішення:
1-94/11
Склад корупційного правопорушення:Одержання хабара, шахрайство, замах на підбурювання до дачі хабара посадовій особі
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст.75 КК України Іванова Сергія Аркадійовича від відбування призначеного основного покарання звільнити з випробним терміном на 1 (один) рік, зобов'язавши його згідно зі ст.76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти органі кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, навчання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок