Івженко Євген Володимирович / Ivzhenko Yevhen Volodymyrovych

 
Ім'я:Івженко Євген Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна податкова інспекція в Чорноморському районі АР Крим Державної податкової служби; перший заступник начальника
Статті кодексів:КК України: 190 2 , ч.2 ст. 15 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-27
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою, тобто умисне з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду державним інтересам у вигляді підриву авторитету органів державної податкової служби в особі ДПІ у Чорноморському районі АР Крим, вчинене працівником правоохоронного органу; шахрайство, тобто заволодіння чужим майном шляхом обману; закінчений замах на заволодіння чужим майном шляхом обмани, вчинене повторно.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 ч. 1 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточну міру покарання визначити у вигляді п’яти років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських і організаційно-розпорядчих функцій строком на три роки. Відповідно до ст.75 КК України звільнити засудженого Івженко Євгена Володимировича від призначеного покарання, з випробуванням два роки. Відповідно до ст.76 КК України покласти на засудженого Івженко Євгена Володимировича обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти органи кримінально - виконавчої інспекції про зміну місця проживання, з`являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої інспекції. У відповідності зі ст. 54 КК України позбавити Івженко Євгена Володимировича спеціального звання – Радник податкової служби З рангу.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок