Карасьов Віктор Іванович / Karasov Viktor Ivanovych

 
Ім'я:Карасьов Віктор Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Гвардійська сільська рада; сільський голова
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-01-06
Номер судового рішення:
1-226/11
Склад корупційного правопорушення:Карасьов В.І., працюючи з 4 квітня 2006 року на посаді Гвардійського сільського голови с. Гвардійське Первомайського району АРК, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, здійснюючим організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, державним службовцем 4 категорії 7 рангу, скоїв службове підроблення та привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):За ст. 366 ч. 1 КК України-один рік обмеження волі, із застосуванням ст. 69 КК України, без призначення додаткового покарання; за ст. 191 ч. 2 КК України-два роки обмеження волі, із застосуванням ст. 69 КК України, без призначення додаткового покарання. Відповідно до ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання два роки обмеження волі, без призначення додаткового покарання. Відповідно до ст. 1 п. «в» Закону України «Про амністію у 2011 році» від 08.07.2011 року звільнити Карасьова Віктора Івановича від відбуття покарання по амністії.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок