Кащенко Андрій Олександрович / Kashchenko Andrii Oleksandrovych

 
Ім'я:Кащенко Андрій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України в Київській області; старший оперуповноважений відділу проваджень та оперативних розробок наркоугрупувань
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-11-02
Склад корупційного правопорушення:Незаконне придбання, зберігання і перевезення з метою збуту та збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинене повторно та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів і в інших особистих інтересах використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, вчинене працівником правоохоронного органу, що заподіяло істотної шкоди, охоронюваним законом інтересам держави та спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.54 КК України позбавити Кащенка А.О. спеціального звання «майор міліції». Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого основного покарання більш суворим визначити Кащенку Андрію Олександровичу остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади, на строк 3 (три) роки, з позбавленням спеціального звання «майор міліції», без конфіскації майна. До строку покарання Кащенку А.О. у виді позбавлення волі зарахувати строк тримання під вартою з 19 по 22 вересня 2008 року і з 22 вересня 2008 року по 28 травня 2009 року. На підставі ст.75 КК України звільнити Кащенка Андрія Олександровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 2 (двох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст.76 КК України обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Звернутись з поданням до органів Міністерства внутрішніх справ України про позбавлення Кащенка Андрія Олександровича спеціального звання –майор міліції
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Відділ упроваджень та оперативних розробок наркоугрупувань Управління по боротьбі з незаконним обігом наркотиків ГУ МВС України в Київській області.; Старший оперуповноважений
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-23
Склад корупційного правопорушення:Кащенко А.О. шляхом обману, погроз та обіцянок про безкоштовне надання наркотичних засобів наркозалежній особі Сіпченко С.О. примушував її до вчинення низки протиправних дій, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, запропонувавши їй сприяти йому у викритті осіб, які займаються збутом наркотичних засобів.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.75 КК України звільнити Кащенка Андрія Олександровича від відбування основного покарання у виді позбавлення волі з випробуванням, якщо він протягом 3 (трьох) років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього відповідно до ст.76 КК України обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи. Звернутись з поданням до органів Міністерства внутрішніх справ України про позбавлення Кащенка Андрія Олександровича спеціального звання –майор міліції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок