Хоменчук Руслан Станіславович / Khomenchuk Ruslan Stanislavovych

 
Ім'я:Хоменчук Руслан Станіславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Військова частина 3030; На момент вчинення злочину: командир відділення у військовому званні «молодший сержант» з 21.10.2008 року по контракту
Статті кодексів:КК України: 424 ч.1, ст.186 ч.1 КК України
Дата судового рішення:2011-07-11
Номер судового рішення:
1-764/11
Склад корупційного правопорушення:Хоменчук Р.С, всупереч інтересам служби, діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою заволодіння чужим майном, виявив раніше невідомого неповнолітнього громадянина, як йому стало відомо пізніше Лукаша В.С., який палив цигарку у громадському місці. Маючи намір збагатитись за рахунок вказаного громадянина, він представився Лукашу В.С. працівником міліції та зробив йому зауваження щодо паління у громадському місці, але він його проігнорував, Хоменчук ще раз до нього звернувся, і щоб уникнути відповідальності Лукаш запропонував Хоменчуку 100 грн., але в нього з собою грошей не було, він дістав свій мобільний телефон марки «Айфон три джі», щоб зателефонувати батькам, але Хоменчук сказав, що сам зателефонує їм, і запропонував йому у якості застави залишити його мобільний телефон, щоб Лукаш приніс йому 100 грн. Потім Лукаш побіг знімати гроші, а він-Хоменчук почекав його приблизно 5-10хв., а коли побачив, що телефон коштовний, то вирішив заволодіти ним і зник.
Вид покарання (стягнення):За ст. 186 ч.1 КК України у виді 6 місяців арешту (що згідно ст.72 КК України відповідає 1 року обмеження волі); За ст. 424 ч.1 КК України у виді 2 років обмеження волі.На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів призначити остаточне покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у виді 2 (двох) років обмеження волі. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки, якщо протягом вказаного строку він не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки відповідно до ст. 76 КК України. На підставі ч. 1 ст. 76 КК України покласти на Хоменчука такі обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися на реєстрацію в органи кримінально-виконавчої інспекції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок