Коноваленко Василь Вікторович / Konovalenko Vasyl Viktorovych

 
Ім'я:Коноваленко Василь Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 190 2 ч. 2 ст. 263, ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 15 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2013-01-16
Склад корупційного правопорушення:Виготовлення, носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу; замах на давання хабара.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70, 72 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, попередньо згідно п. Б ч. 1 ст. 72 КК України перевести призначене покарання у виді обмеження волі, з розрахунку 2 дні обмеження волі відповідає 1 дню позбавлення волі, призначити Коноваленку Василю Вікторовичу покарання у виді 2 (двох) років позбавлення волі. На підставі ч. 1 ст. 71 КК України, до призначеного покарання частково приєднати не відбуте покарання за вироком Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу від 14.09.2012 року, та остаточно призначити Коноваленку Василю Вікторовичу покарання у виді 2 (двох) років 2 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально виконавчому закладі.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок