Корнілов Віктор Андрійович / Kornilov Viktor Andriiovych

 
Ім'я:Корнілов Віктор Андрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:виконуючий обов’язки начальника Петропавлівського районного комунального підприємства; «Петропавлівський районний комбінат комунальних підприємств»
Статті кодексів:КК України: ч. 2 ст. 240 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-10-17
Номер судового рішення:
1-165/11
Склад корупційного правопорушення:Незаконне видобування корисних копалин загальнодержавного значення та зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 240 КК України у виді позбавлення волі строком на один рік, за ч. 2 ст. 364 КК України у виді позбавлення волі строком на три роки з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій управління (керівництво) підприємства на строк два роки. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити Корнілову В.А. остаточне покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій управління (керівництво) підприємства на строк два роки. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України Корнілова В.А. від відбування основного покарання звільнити з випробуванням з іспитовим строком два роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок