Косів Оксана Ярославівна / Kosiv Oksana Yaroslavivna

 
Ім'я:Косів Оксана Ярославівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рожнятівської районної державної адміністрації; завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-08-29
Склад корупційного правопорушення:Косів О.Я. будучи службовою особою розтратила чуже майно (бюджетні кошти) шляхом зловживання своїм службовим становищем,за попередньою змовою групою осіб,а також вчинила службове підроблення, внісши до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та склала і видала завідомо неправдиві офіційні документи.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України остаточно визначити Косів О.Я.покарання (основне та додаткове) за сукупністю вчинених злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим- 1200 (одна тисяча двіста) гривень штрафу з позбавленням права обіймати керівні посади,пов”язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими повноваженнями в органах державної влади строком один рік два місяці.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок