Козаков Олександр Анатолійович / Kozakov Oleksandr Anatoliiovych

 
Ім'я:Козаков Олександр Анатолійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:заступник міського голови м. Попасна
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2013-11-29
Склад корупційного правопорушення:Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Вид покарання (стягнення):Визнати винним Козакова Олександра Анатолійовича у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч.2 ст.191 КК України та призначити йому покарання у вигляді 1 року позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційна-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на 1 рік, Визнати винним Козакова Олександра Анатолійовича у вчиненні кримінального правопорушення , передбаченого ч.3 ст.191 КК Украині та призначити покарання йому у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційна-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на 1 рік 6 місяців. Згідно ст.70 КК України шляхом поглинення менш тяжкого покарання більш тяжким призначити покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з організаційна-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями на 1 рік 6 місяців. Відповідно до ст.54 КК України застосувати додаткове покарання у вигляді позбавлення 9 ранга державного службовця. Застосувати ст.ст.75, 76 КК України та звільнити Козакова О.А. від основного покарання з іспитовим строком на 1 рік, зобов’язавши не виїжджати за межі України без дозволу кримінально-виконавчої інспекції. Міру запобіжного заходу Козакову О.А. у вигляді особистого зобов’язання залишити.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок