Кравців Юрій Михайлович / Kravtsiv Yurii Mykhailovych

 
Ім'я:Кравців Юрій Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат»; керівник Сколівського військового лісгоспу
Статті кодексів:КК України: 175 1 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара
Дата судового рішення:2012-11-14
Склад корупційного правопорушення:Безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш, як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства; одержання хабара службовою особою у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточне покарання засудженому Кравціву Юрію Михайловичу за вказані злочини призначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим та обрати йому остаточну міру покарання у вигляді сплати штрафу у дохід держави у розмірі однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян –25500 (двадцять п’ять тисяч п’ятсот) грн., без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на певний строк.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Сколівський військовий лісгосп ДП «Івано-Франківський військовий ліспромкомбінат»; т.в.о. начальника
Статті кодексів:КК України: 175 1 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2014-11-14
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем; безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більш, як за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства.
Вид покарання (стягнення):Звільнити від відбування основного покарання з випробуванням, якщо він протягом 1 (одного) року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення, без покладення на нього обов’язків, передбачених ст. 76 КК України. На підставі ч. 3 ст. 72 КК України покарання засудженому Кравціву Юрію Михайловичу у вигляді обмеження волі строком на 1 (один) рік, без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на певний строк, із застосуванням ст. 75 КК України – звільнення від відбування призначеного покарання з випробуванням, без покладення обов’язків, визначених ст. 76 КК України, виконувати самостійно. Покарання у вигляді сплати штрафу у дохід держави у розмірі п’ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 8500 (вісім тисяч п’ятсот) грн., без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на певний строк.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок