Кріль Іван Іванович / Kril Ivan Ivanovych

 
Ім'я:Кріль Іван Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:заступник начальника відділу з кадрового забезпечення Теребовлянського РВ УМВС України в Тернопільській області
Статті кодексів:КК України: 190 2 ч.4 ст.27, ч.2 ст. 15 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-09-18
Склад корупційного правопорушення:Кріль І.І., працюючи на посаді заступника начальника відділу з кадрового забезпечення Теребовлянського РВ УМВС України в Тернопільській області, місце знаходження якого м. Теребовля, вул. Січових Стрільців, 13, будучи службовою особою, яка здійснює функції представника органу влади та працівником правоохоронного органу, у період з грудня 2009 року до травня 2010 року, діючи умисно, всупереч інтересам служби та з корисливих мотивів, використовував надану йому владу та службове становище, заподіявши тяжкі наслідки у виді дискредитації органів міліції, крім того, шляхом обману та зловживання довірою, умисно, повторно, незаконно, за попередньою змовою групою осіб, заволодів грошовими коштами потерпілих, заподіявши їм значну шкоду, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, у квітні 2010 року одержав хабар, поєднаний з вимаганням, та в період січня-травня 2010 року вчинив дії, спрямовані на підбурювання до замаху на дачу хабарів, повторно.
Вид покарання (стягнення):Вироком Гусятинського районного суду Тернопільської області від 16 квітня 2013 року: на підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено Крілю І.І. покарання у виді позбавлення волі на 2 (два) роки 6 (шість) місяців з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах на строк три роки, з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна, за виключенням житла та з позбавленням спеціального звання – старший лейтенант міліції.Апеляційний суд Тернопільської області ухвалив: апеляцію захисника Рукавця О.В. в інтересах засудженого Кріля І.І. залишити без задоволення, а вирок Гусятинського районного суду від 16 квітня 2013 року щодо Кріля Івана Івановича — без змін.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок