Куликова Олена Миколаївна / Kulykova Olena Mykolaivna

 
Ім'я:Куликова Олена Миколаївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державної податкової інспекції в м. Лисичанську; старший державний податковий інспектор
Статті кодексів:КК України: 28 3 ст. 191 ч.5, ст. 362 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-07-25
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене організованою групою; службове підроблення, тобто складання, видача службовою особою завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних докуменов з метою заволодіння чужим майном, грошовими коштами в сумі 3650 грн., шляхом зловживання службовим становищем у складі організованої групи, чим заподіяла шкоду державним інтересам у вигляді ненадходження грошових коштів до місцевого бюджету від сплати суб'єктами підприємницької діяльності фіксованого податку та в підриві авторитету та престижу органів державної влади; маючи право доступу до інформації, яка обробляється в автоматизованих системах чи компьтерних мережах або зберігається на носіях такої інфрмації зробила повторно несанкціоновані зміни, знищення інформації, яка обробляється в автоматизованих системах чи компьтерних мережах або зберігається на носіях такої інформації.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 4 (чотири) роки позбавлення волі за сукупністю злочинів без позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю, без конфіскації майна та програмних або технічних засобів, за допомогою яких були здійснені несанкціоновані дії з інформацією. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування покарання з випробуванням на 1 (один) рік 6 (шість) місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок