Кишиневський Микола Іванович / Kyshynevskyi Mykola Ivanovych

 
Ім'я:Кишиневський Микола Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: Каланчацьким селищним головою
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-01
Номер судового рішення:
1-122/11
Склад корупційного правопорушення:Кишиневський М.І. будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування та відповідно до рішення І сесії V скликання Каланчацької селищної ради Херсонської області від 07.04.2006 року являючись з 10.04.2006 року Каланчацьким селищним головою, будучи службовою особою, умисно, протиправно використовуючи своє службове становище і повноваження посадової особи органу місцевого самоврядування, у зв’язку з використанням таких функцій, 27 травня 2009 року вчинив службове підроблення та надав документи із завідомо неправдивими відомостями до Каланчацького відділення Державного казначейства України, внаслідок чого від Каланчацької селищної ради на рахунок приватного підприємства «Прометей» було незаконно перераховано та фактично розтрачено бюджетні кошти в сумі 39229,20 грн. за проведення освітлення вулиць Сімферопольської, Піонерської, Шевченка в смт. Каланчак.
Вид покарання (стягнення):За ч. 2 ст. 191 КК України у вигляді 2-х років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; за ч. 1 ст. 366 КК України у вигляді 1 року обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами на 1 рік; На підставі ч.1 ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточно призначити покарання у вигляді 2-х років 6 місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з розпорядженням бюджетними коштами строком на 1 рік 6 місяців. На підставі ст. 75 КК України звільнити Кишиневського Миколу Івановича від відбування основного покарання з іспитовим строком на 1 рік 6 місяців.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок