Литвинко Василь Васильович / Lytvynko Vasyl Vasylovych

 
Ім'я:Литвинко Василь Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:П’ятихатський РВ ГУМВС України в Дніпропетровській області; дільничий інспектор сектора дільничних інспекторів міліції
Статті кодексів:КК України: 189 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-07-19
Номер судового рішення:
407/273/2012
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам , вчинене працівником правоохоронного органу ; вимога передачі чужого майна (вимагання), з погрозою обмеження прав, свобод або законних інтересів потерпілих, вчинене службовою особою з використанням свого службового становища.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст. 70 КК України остаточну міру покарання визначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 ( п’яти ) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, без конфіскації майна, що є його власністю. На підставі ст. 54 КК України позбавити Литвинко Василя Васильовича спеціального звання «молодший лейтенант міліції». На підставі ст.75, п.п.3,4 ч.1 ст.76 КК України, Литвинко В.В. звільнити від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 3 (три ) роки, поклавши на нього відповідні обов’язки. Додаткові покарання у вигляді позбавлення Литвинко В.В. права обіймати будь-які посади в правоохоронних органах та позбавлення спеціального звання - виконувати самостійно.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок