Марункевич Іван Михайлович / Marunkevych Ivan Mykhailovych

 
Ім'я:Марункевич Іван Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Підприємство «Рось-Послуги» с. Іванівка Вінницького району Вінницької області; директор
Статті кодексів:КК України: 209 ч. 1, ч. 2 ст. 222 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-08
Номер судового рішення:
1-129/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, кваліфікуючою ознакою якого є спричинення тяжких наслідків; службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих документів, кваліфікуючою ознакою якого є спричинення тяжких наслідків державним інтересам; шахрайство з фінансовими ресурсами, тобто надання службовою особою суб’єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації органам державної влади з метою одержання пільг щодо податків, кваліфікуючою ознакою якого є завдання великої матеріальної шкоди; як легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, тобто використання коштів одержаних внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.
Вид покарання (стягнення):За ст. 364 ч. 2 КК України у вигляді 4 роки 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком 2 роки 6 місяців, за ст. 366 ч. 2 КК України-3 роки 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком 2 роки, за ст. 209 ч. 1 КК України-4 роки 6 місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком 3 роки, з конфіскацією коштів або іншого майна, одержаного злочинним шляхом, за ст. 222 ч. 2 КК України-3 роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком 2 роки.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Оратівська районна громадська організація інвалідів з дитинства "Рось"; голова.
Статті кодексів:КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-03-07
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи інших особистих інтересах або інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб ; службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів
Вид покарання (стягнення):За ст.70 ч.1 КК України визначити Марункевичу Івану Михайловичу остаточну міру покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі посади строком на 3 роки. За ст.70 ч.4, ст.72 КК України з врахуванням вироку від 08.07.2011 року постановленого Вінницьким районним судом Вінницької області за ч. 2 ст. 364, ч.2 ст. 366, ч.1 ст. 209 , ч. 2 ст. 222 КК України визначити остаточну міру покарання Марункевичу Івану Михайловичу у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати адміністративно-господарські та організаційно-розпорядчі посади строком на 3 роки. У відповідності до ст. 75 КК України від призначеного покарання у виді 5 років позбавлення волі Марункевича Івана Михайловича звільнити, якщо він протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок