Мацеральник В'ячеслав Дмитрович / Matseralnyk V'iacheslav Dmytrovych

 
Ім'я:Мацеральник В'ячеслав Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:МЧП "Потенціал"; Директор
Статті кодексів:КК України: 191 5 ст. 190 ч. 4, 190 ч. 2 КК України
Дата судового рішення:2012-07-25
Склад корупційного правопорушення:Присвоєння чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено по попередній змові групою осіб, повторно, в особливо великих розмірах заходах; заволодіння чужим майном шляхом обману й зловживання довірою –шахрайство, вчинено повторно збиток, що заподіяв, в особливо великому розмірі; заволодіння чужим майном шляхом обману –шахрайство, вчинено повторно.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України остаточне покарання визначити по сукупності злочинів, шляхом поглинання більш тяжким покаранням менш тяжких покарань, у вигляді п'яти років позбавлення волі, без позбавлення права займати керівні посади й займатися діяльністю, пов'язаної з розпорядженням матеріальними й коштами, без конфіскації майна. У відповідності зі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування призначеного судом основного покарання з випробуванням строком один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок