Матвійчук Володимир Ігорович / Matviichuk Volodymyr Ihorovych

 
Ім'я:Матвійчук Володимир Ігорович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВТБ ОП «Шахта «Торецька»; начальник ділянки
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-10-03
Склад корупційного правопорушення:Розтрата чужого майна, шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно; складання й видача свідомо неправдивих документів ; складання й видача свідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):У відповідності зі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Матвійчук Володимиру Ігоровичу покарання у вигляді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій строком на два роки й штрафом 4250 ( чотири тисячі двісті п'ятдесят) грн у дохід держави. Звільнити Матвійчук Володимира Ігоровича від призначеного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину а також виконає покладені на нього судом зобов'язання, передбачені ст. 76 КК України: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально – виконавчої системи, повідомляти орган кримінально – виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок