Мофа Олена Василівна / Mofa Olena Vasylivna

 
Ім'я:Мофа Олена Василівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ОП «Шахта «Краснокутська»; начальник розрахункового сектору
Статті кодексів:КК України: 190 3 , ч. 4, 5 ст. 27 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-09-26
Склад корупційного правопорушення:Вчинила: підбурювання й пособництво в зловживанні службовим становищем, тобто підбурювання й пособництво в навмисному, в інтересах третіх осіб, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду інтересам держави, і службовому підробленні, тобто складанні, видачі посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, вчинено Криловою В.П.; підбурювання й пособництво в зловживанні службовим становищем, тобто підбурювання й пособництво в навмисному, в інтересах третіх осіб, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло тяжкий наслідок інтересам держави, і службовому підробленні, тобто складання, видача посадовою особою свідомо неправильних офіційних документів, внесення в офіційні документи свідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, що заподіяло тяжкі наслідки, вчинено Криловою В.П.; пособництво в вчинені шахрайства Скипор Н.П., тобто пособництво в заволодінні чужим майном шляхом обману, що заподіяло істотний збиток і пособництво у вчинені шахрайства Мофа А.Н., Линчук У.І, Стома В.С., Наливай А.Г., Пєтуховим А.Ф тобто пособництво в заволодінні чужим майном шляхом обману вчиненому у великих розмірах.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.75 КК України засуджену Мофа О.В. від відбування основного призначеного покарання звільнити, якщо вона протягом ДВОХ років не вчинить нового злочину й виконає покладені на неї обов'язки. У відповідності зі ст.76 КК України, покласти на засуджену Мофа О.В. наступні обов'язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи, повідомляти орган кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання й роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок