Мужкевич Валентин Юрійович / Muzhkevych Valentyn Yuriiovych

 
Ім'я:Мужкевич Валентин Юрійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 307 2 ст. 27 ч. 4 КК України;
КК України: Стаття 369. Давання хабара
Дата судового рішення:2013-02-07
Склад корупційного правопорушення:Мужкевич В.Ю., будучи особою, яка раніше вчинила злочин, діючи як підбурювач, шляхом умовляння, із залученням невідомої особи на ім'я Андрій, схилив останнього до незаконного придбання, зберігання, перевезення з метою збуту (передачі), а також збуту (передачі) в місця позбавлення волі наркотичного засобу, обіг якого обмежено. Крім цього, 29.11.2012 року, близько 16.30 год., Мужкевич В.ІО., який відбуває покарання в Миколаївській ВК № 50 УДГІтСУ у Львівській області, побачивши, що молодшим інспектором відділу нагляду та безпеки Миколаївської ВК № 50 Пенкальським М.С., який відповідно до своїх службових повноважень наділений правом прийому та видачі посилок і передач для засуджених і є службовою особою, під час огляду продуктової передачі, яка адресована Мужкевичу В.Ю., виявлено наркотичний засіб, запропонував Пенкальському М.С. хабар в розмірі 500 доларів США за те, щоб останній не документував факту виявлення в продуктовій передачі наркотичного засобу та не повідомляв про цей факт керівництво МВК № 50 та правоохоронні органи, тобто запропонував хабар за вчинення незаконних дій, з використанням свого службового становища. Таким чином, Мужкевич В.Ю, своїми діями вчинив пропозицію хабара.
Вид покарання (стягнення):На підставі положень ст. 70 КК України остаточне покарання Мужкевичу В.Ю. визначити, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у вигляді 6 (шести) років позбавлення волі без конфіскації майна. На підставі положень ст. 71 КК України, до призначеного Мужкевичу В.Ю. покарання частково приєднати невідбуту частину покарання за вироком Сихівського районного суду Львівської області та остаточно до відбуття призначити покарання у вигляді 6 (шести) років 1(одного) місяця позбавлення волі.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок