Михайлов Сергій Львович / Mykhailov Serhii Lvovych

 
Ім'я:Михайлов Сергій Львович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Водолазна аварійно-рятувальна служба»; Директор
Статті кодексів:КК України: 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.
Дата судового рішення:2012-01-31
Склад корупційного правопорушення:Своїми умисними діями Михайлов С.Л. скоїв злочин, передбачений ст. 191 ч. 4 КК України, тобто привласнення чужого майна шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах; злочин, передбачений ст. 172 ч. 1 КК України, тобто грубе порушення законодавства про працю; злочин, передбачений ст. 175 ч. 1 КК України, тобто необгрунтована невиплата заробітної плати громадянам більше ніж за один місяць, вчинена умисно керівником підприємства, установи, організації незалежно від форми власності.
Вид покарання (стягнення):За ст. 70 КК України остаточно визначити покарання за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно - розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 2 роки. За ст. 71 КК України остаточно визначити покарання за сукупністю вироків шляхом часткового приєднання невідбутого покарання за вироком Київського районного суду м. Сімферополя від 09 жовтня 2007 р. - у вигляді 5 (П'яти) років і 1 (Одного) місяця позбавлення волі з позбавленням права обіймати організаційно - розпорядчі та адміністративно-господарські посади строком на 2 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок