Онофрійчук Ярослав Ярославович / Onofriichuk Yaroslav Yaroslavovych

 
Ім'я:Онофрійчук Ярослав Ярославович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Маріупольський слідчий ізолятор Управління Державного департаменту з питань виконання покарань в Донецькій області; молодшого інспектор.
Статті кодексів:КК України: 307 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-08
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, з корисливих мотивів і в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинення діяння працівником правоохоронного органу злочин, а також в незаконне придбання, зберігання та перевезення з метою збуту в місці позбавлення волі особливо-небезпечного наркотичного засобу, вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Онофрійчук Я.Я. покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в системі правоохоронних органів строком на два роки і з конфіскацією всього майна, що є особистою власністю засудженого. Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Онофрійчук Я.Я. від основного покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок