Опанасюк Олексій Петрович / Opanasiuk Oleksii Petrovych

 
Ім'я:Опанасюк Олексій Петрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Казанківський РВ УМВС України в Миколаївській області; міліціонер-водій
Статті кодексів:КК України: 307 ч. 2, ст. 263 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-09-16
Номер судового рішення:
1-116/11
Склад корупційного правопорушення:Опанасюк О.П. вчинив носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу, незаконне придбання, зберігання, перевезення з метою збуту та незаконний збут особливо небезпечних наркотичних засобів, вчинені повторно, та зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним і громадським інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 70 КК України шляхом часткового складання основного покарання та приєднання додаткових покарань остаточно до відбуття покарання призначити п’ять років шість місяців позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, строком на два роки та з конфіскацією частини належного йому майна.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок