Остапович Василь Васильович / Ostapovych Vasyl Vasylovych

 
Ім'я:Остапович Василь Васильович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:директор Українського державного конструкторсько-технологічного інституту транспорту агропромислового комплексу
Статті кодексів:КК України: 191 4 , ч.2 ст.15 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-12-03
Склад корупційного правопорушення:Остапович В.В., будучи службовою особою, використав бюджетні кошти у великих розмірах усупереч їх цільовому призначенню, шляхом зловживання своїм службовим становищем заволодів чужим майном - державними коштами у великому розмірі, та вчинив замах на заволодіння державними коштами у великому розмірі, вчинив службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):Вироком Тисменицького районного суду від 13 травня 2013 року на підставі ч.1 ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, Остаповичу В. В. визначено остаточне покарання за сукупністю злочинів - п'ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності на строк три роки. На підставі ст.75 КК України, засудженого Остаповича В. В. звільнено від відбування основного покарання у виді п'яти років позбавлення волі з випробуванням, та встановлено йому іспитовий строк тривалістю три роки. Відповідно до п.п. 2, 3, 4 ч.1 ст.76 КК України, на обвинуваченого Остаповича В.В. покладено певні обов’язки. Додаткове покарання у виді трьох років позбавлення права обіймати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими і адміністративно-господарськими функціями, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності підлягає до реального виконання. Апеляційний суд Івано-Франківської області ухвалив: вирок Тисменицького районного суду від 13 травня 2013 року відносно Остаповича Василя Васильовича – змінити.На підставі ст.49 КК України звільнити Остаповича В.В. від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.210 КК і в цій частині провадження в справі закрити; за ч.2 ст.366 КК - звільнити від призначеного покарання у зв’язку із закінченням строків давності, передбачених ч.1 п.1 ст. 49, ст..74 ч.5 КК. В решті вирок Тисменицького районного суду щодо Остаповича В.В. залишити без зміни.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок