Палясний Олександр Іванович / Paliasnyi Oleksandr Ivanovych

 
Ім'я:Палясний Олександр Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:«Дніпровський заборонений простір»Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області; державний інспектор відповідальний за рибоохоронну дільницю.
Статті кодексів:КК України: 27 5 , ч.1 ст.249, ч.1 ст.263 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-17
Склад корупційного правопорушення:Зловживання владою та службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів та в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним та громадським інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу; пособництво у незаконному зайнятті рибним промислом, що заподіяло істотну шкоду; носіння, зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим призначити Палясному О.І. остаточне покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років з позбавленням права обіймати посади представника влади строком три роки. На підставі ст.75 КК України, звільнити Палясного О.І. від відбування призначеного покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк тривалістю три роки

Commentics

Дане посилання є недійсним.