Пластун Олександр Михайлович / Plastun Oleksandr Mykhailovych

 
Ім'я:Пластун Олександр Михайлович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ШВК №66 з інтендантського та господарського забезпечення-начальника відділу інтендантського та господарського забезпечення; старший інспектор відділу інтендантського та господарського забезпечення, виконуючи обов’язки заступника начальника
Статті кодексів:КК України: 307 2 , ст.15 ч.3 КК України;
КК України: Стаття 368. Одержання хабара;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-05-22
Номер судового рішення:
1819/1665/12
Склад корупційного правопорушення:Пластун О.М. вчинив зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою влади і службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян і інтересам держави, вчинені працівником правоохоронного органу та незакінчений замах на одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабара дій з використанням наданої йому влади чи службового становища,а також незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин, передача цих речовин у місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення):Згідно ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим визначити остаточне покарання п'ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов'язані з діяльністю у кримінально-виконавчих установах на три роки без конфіскації майна. Згідно ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Пластун О.М. від відбування покарання якщо він протягом трьох років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи або навчання, періодично з’являтись для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Шосткинська виправна колонія № 66; старший інспектор відділу інтендантського та комунального-господарського забезпечення установи
Статті кодексів:Кодекс України про адміністративні правопорушення: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища
Дата судового рішення:2012-03-30
Номер судового рішення:
1819/1774/12
Склад корупційного правопорушення:Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов’язаних з цим можливостей у зв’язку з прийняттям обіцянки/пропозиції одержання неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вид покарання (стягнення):Адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі 860 (вісімсот шістдесят) гривень.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок