Попондопуло Наталя Володимирівна / Popondopulo Natalia Volodymyrivna

 
Ім'я:Попондопуло Наталя Володимирівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Статті кодексів:КК України: 191 5 ст. 27 ч.5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-03-12
Склад корупційного правопорушення:Заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, по попередній змові групою осіб, в особливо великих розмірах; пособництво у внесенні посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, інше підроблення документів, складання й видача свідомо неправильних документів, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення):У силу ст.70 КК України остаточно визначити покарання по їхній сукупності, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим 3 рокм позбавлення волі, з позбавленням права займати матеріально-відповідальні посади на 3 роки, з конфіскацією всього особисто їй приналежного майна. На підставі ст.ст.75, 77 КК України звільнити Попондопуло Н.В. від відбування основного покарання й такого додаткового покарання, як конфіскація майна, з випробуванням, установивши випробний термін 3 роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок