Работа Лілія Сергіївна / Rabota Liliia Serhiivna

 
Ім'я:Работа Лілія Сергіївна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Кілійське відділення Публічного акціонерного товариства «Державного ощадного банку України»; контролер-касир
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-11-22
Номер судового рішення:
1-284/11
Склад корупційного правопорушення:Будучи наділеною адміністративно-господарськими обов'язками, у зв'язку із чим була службовою особою з повною матеріальною відповідальністю діючи з особистих корисливих мотивів, та зловживаючи своїм службовим становищем, шляхом складання підроблених документів, привласнила кошти на загальну суму 2874 грн.
Вид покарання (стягнення):кримінальне покарання: за ст. 366 ч. 1 КК України - 1 рік обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік; за ст. 191 ч. 2 КК України 2 роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік і 3 місяця. Остаточне призначено покарання у вигляді 2 років обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих, а також адміністративно-господарських обов'язків і розпорядженням матеріальними цінностями строком на 1 рік 3 місяця із звільненням від відбування основного покарання, якщо вона протягом 1 року випробного терміну не зробить іншого злочину й виконає покладені на неї обов'язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок