Резнік Олександр Валерійович / Reznik Oleksandr Valeriiovych

 
Ім'я:Резнік Олександр Валерійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ВАТ «Точмаш"; Начальник технічної служби цеху.
Статті кодексів:КК України: 190 Шахрайство;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-10-28
Склад корупційного правопорушення:Резнік О.В. будучи посадовою особою, шляхом зловживання службовим становищем, всупереч інтересам служби, заподіяв істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам громадян, що спричинило тяжкі наслідки. Повторно, шляхом обману та зловживання довірою, заволодів чужим майном в особливо великих розмірах, завдавши потерпілим значної шкоди.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч.1 КК України остаточно призначити покарання за їх сукупністю, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, у вигляді п'яти років позбавлення волі в кримінально-виконавчій установі з конфіскацією всього, що належить засудженому майна, з позбавленням права займати посади, пов'язані з матеріальною відповідальністю, а також пов'язані з організаційно розпорядницьких функціями, строком на три роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок