Сабов Василь Ладіславович / Sabov Vasyl Ladislavovych

 
Ім'я:Сабов Василь Ладіславович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КП “Свалява —теплокомуненерго”; директор
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2013-01-15
Склад корупційного правопорушення:Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей; та привласнення, розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало у її віданні, вчинені повторно.
Вид покарання (стягнення):На підставі п. 1 ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити засудженому Сабов Василю Ладіславовичу покарання у вигляді 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов”язані з обліком, зберіганням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 2 (два) роки. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити засудженого Сабов Василя Ладіславовича від відбування покарання у вигляді 3 (трьох) років обмеження волі, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього судом обов”язки, а саме: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу КВІ та повідомляти органи кримінально-виконавчої інспекції про зміну місця проживання, роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок