Сахарнадський Роман Романович / Sakharnadskyi Roman Romanovych

 
Ім'я:Сахарнадський Роман Романович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:МПП “Таврія”; начальник юридичного (кредитного) відділу
Статті кодексів:КК України: 382 2 , ч.2 ст.28, ч.2 ст.222 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-04-12
Номер судового рішення:
2116/57/2012
Склад корупційного правопорушення:Надання службовою особою суб’єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації банкам з метою одержання кредитів, якщо вони вчинені повторно та завдали великої матеріальної шкоди, та вчинене за попередньою змовою групою осіб; складання та видача завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права чи звільняють від обов’язків, вчинене за попередньою змовою групою осіб; зловживання службовим становищем, тобто умисне в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, інше підроблення офіційних документів, вчинене за попередньою змовою групою осіб; внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки, вчинене за попередньою змовою групою осіб; умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, вчинене службовою особою.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.ч. 1,3 ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим (основного і додаткового) визначити Сахарнадському Р.Р. остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк чотири роки шість місяців, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форми власності на строк три роки, та зі штрафом у розмірі шістсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 10200 (десять тисяч двісті) гривень. На підставі ст.75 КК України звільнити засудженого Сахарнадського Р.Р. від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю два роки шість місяців якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладенні на нього обов’язки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок