Савенко Олег Дмитрович / Savenko Oleh Dmytrovych

 
Ім'я:Савенко Олег Дмитрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Творчий колектив«Сучасник» в Державному підприємстві «Дирекція пересувних колективів»; головний адміністратор
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 3, ч. 4 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-12-07
Номер судового рішення:
1-911/11
Склад корупційного правопорушення:Будучи службовою особою, шляхом зловживання своїм службовим становищем привласнив чуже майно у великих розмірах, привласнені чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненого повторно та вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості та здійснив інше підроблення документів, то такі його дії суд кваліфікує за ч. 1 ст. 366 КК України.
Вид покарання (стягнення):За сукупністю злочинів, на підставі ст. 70 КК України, остаточне основне та додаткове покарання Савенку Олегу Дмитровичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на три роки. У відповідності до ст.75 КК України звільнити Савенко Олега Дмитровича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком тривалістю 3 (три) роки, якщо він протягом іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки, при цьому покарання у виді позбавлення права обіймати постійно чи тимчасово на підприємствах, в установах чи організаціях незалежно від форми власності посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських обов’язків на три роки підлягає реальному виконанню.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок