Сергєєв Віктор Олексійович / Serhieiev Viktor Oleksiiovych

 
Ім'я:Сергєєв Віктор Олексійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:КП «Врубовський водоканал»; директор комунального підприємства
Статті кодексів:КК України: 240 ч.2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-11-30
Номер судового рішення:
1-213/11/1222
Склад корупційного правопорушення:Навмисне використання посадовою особою службового становища, в інтересах третіх осіб і незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення,що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Сергєєву В.А. у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з адміністративно-розпорядчими функціями строком на 1 рік. У відповідності зі ст.75,76 КК України Сергєєва В.А. від відбування покарання звільнити з випробуванням на 1 рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок