Шаповалов Віктор Борисович / Shapovalov Viktor Borysovych

 
Ім'я:Шаповалов Віктор Борисович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Агро-2003»; директор
Статті кодексів:КК України: 27 ч.3, ст.14 ч.1, п.6,11,12 ч.2 ст.115 Кк України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2011-12-19
Номер судового рішення:
2018/1-498/11
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто навмисне з корисливих спонукань в інтересах третіх осіб використання посадовою особою службового становища, що заподіяло охоронюваним законам інтересам держави істотної шкоди, крім того організація й готування навмисного вбивства - протиправного заподіяння смерті іншій людині, вчинене з корисливих спонукань, на замовлення, по попередній змові групою осіб.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого більш суворим і остаточно призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 (тринадцять) років, з позбавленням права займати посади пов'язані з господарською діяльністю строком на 3 року, з конфіскацій усього майна, що є його власністю.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок