Шелемба Сергій Іванович / Shelemba Serhii Ivanovych

 
Ім'я:Шелемба Сергій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ФГ “Серміш Агро”; голова
Статті кодексів:КК України: 191 5 КК України. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем; ч. 2 ст. 209 КК України. Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.
Дата судового рішення:2015-01-27
Склад корупційного правопорушення:Привласнив та розтратив чуже майно шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах, а також вчинив фінансові операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільного небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст. 75 КК України звільнити Шелембу Сергія Івановича від відбування покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, встановивши йому іспитовий строк терміном на два роки. Згідно ст. 76 КК України зобов'язати Шелембу С.І. повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну свого місця проживання та роботи.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок