Шуляк Андрій Сергійович / Shuliak Andrii Serhiiovych

 
Ім'я:Шуляк Андрій Сергійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Городнянський РВ УМВС України в Чернігівській області; старший оперуповноважений СКР
Статті кодексів:КК України: 190 1 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2013-01-16
Склад корупційного правопорушення:Шуляк А.С,.вчинив зловживання службовим становищем, тобто в умисному, з корисливих мотивів використанні свого службового становища всупереч інтересів служби, яке спричинило істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Толмачової А.О., вчиненому працівником правоохоронного органу, а також заволодінні грошовими коштами Толмачової А.О. шляхом обману.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч.1 КК України , шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим і остаточно призначити покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі , з позбавленням права обіймати посади в органах внутрішніх справ, строком на 2 ( два ) роки, без конфіскації майна. Згідно зі ст. 75 КК України, засудженого Шуляк А.С. звільнити від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на 1 ( один ) рік. Відповідно до ст. 76 КК України покласти на засудженого Шуляка А.С. наступні обов”язки: не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції , повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, періодично з"являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок