Слодецька Надія Іванівна / Slodetska Nadiia Ivanivna

 
Ім'я:Слодецька Надія Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Вінницька філія ПАТ КБ “Приват Банк“; керівник Піщанського відділення.
Статті кодексів:КК України: 200 2 ; ч. 2 ст. 191, ч. 3 ст. 191 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2012-05-30
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, заволодіння та привласнення грошових коштів, службове підроблення, незаконні дії з платіжними картками, як засобами доступу до банківських рахунків, перевищення службових повноважень.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст. 70 КК України, за сукупності злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити, Слодецькій Н. І., покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком 3 (три) роки.На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Слодецьку Н. І. від відбування покарання у виді позбавлення волі, з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 3 (три) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок