Старчиков Євген Валерійович / Starchykov Yevhen Valeriiovych

 
Ім'я:Старчиков Євген Валерійович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Орджонікідзевський РВ Маріупольського МУ ГУМВС України в Донецькій області; начальник сектору по боротьбі з незаконним обігом наркотиків
Статті кодексів:КК України: 307 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-10-16
Склад корупційного правопорушення:Повторно, незаконно придбав, зберігав і перевозив з метою збуту та збув наркотичну речовину у великих розмірах та будучи працівником правоохоронного органу та представником влади, зловживаючи посадовим становищем з корисливих мотивів, використовуючи надану йому владу, всупереч інтересам служби, заподіяв істотну шкоду охоронюваним законом суспільним і державним інтересам, що виразився в підриві авторитету представленого ним правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення):На підставі ч.1 ст.70 КК України шляхом часткового складання покарань остаточно призначити покарання у вигляді 6 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна та позбавлення права обіймати посади в правоохоронних органах строком на 3 роки, з відбуванням покарання в кримінально-виконавчому установі закритого типу. На підставі ст. 54 КК України позбавити Старчікова Є.В. спеціального звання капітан міліції.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок