Старицький Роман Вікторович / Starytskyi Roman Viktorovych

 
Ім'я:Старицький Роман Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ПП «Метрал»; директор.
Статті кодексів:КК України: 28 3 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-08-16
Склад корупційного правопорушення:Діяв в складі організованої злочинної групи, умисно, протиправно, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, у власних інтересах, використовували своє службове становище всупереч інтересам служби, чим заподіяв тяжкі наслідки, що виявилися в необгрунтованому декларування податкового кредиту з ПДВ на загальну суму 120012 гривень, а також, будучи службовою особою, вніс в офіційні документи завідомо неправдиві відомості, а також склав і видав завідомо неправдиві документи.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання більш суворого покарання мене суворим визначити Старицькому Р.В. остаточне покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 75 КК України Старицького Романа Вікторовича звільнити від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на 1 (один) рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок