Стащук Лариса Іванівна / Stashchuk Larysa Ivanivna

 
Ім'я:Стащук Лариса Іванівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Колодеженська сільська виборча комісія з виборів депутатів Верховної Ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 31 жовтня 2010 року; На момент вчинення злочину: секретар
Статті кодексів:КК України: 191 ч. 3 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-01
Номер судового рішення:
1-65/11
Склад корупційного правопорушення:Суд кваліфікує вчинені злочини Стащук Л.І: за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України - службове підроблення, тобто складання завідомо неправдивого документу та за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України кваліфікуючими ознаками якого є розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем вчинене за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення):За ч. 3 ст. 191 КК України у виді обмеження волі на строк 3 (три) роки з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік, за ч. 1 ст. 366 КК України у виді обмеження волі на строк 1 (один) рік з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік. На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити Стащук Л.І. до відбуття 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням адміністративно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій пов’язаних з виборчим процесом строком на 1 (один) рік.На підставі ст. ст. 75, 76 КК України звільнити Стащук Л.І. від призначеного основного покарання з випробуванням, якщо вона протягом іспитового строку тривалістю 1 (один) рік не вчинить нового злочину

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок