Степанов Григорій Олександрович / Stepanov Hryhorii Oleksandrovych

 
Ім'я:Степанов Григорій Олександрович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державний навчальний заклад "Бериславський професійний аграрний ліцей"; старший майстер.
Статті кодексів:КК України: 183 2 КК України;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-06-26
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам державним; незаконна вимога оплати за навчання у державному навчальному закладі.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів остаточно призначити покарання Степанову Григорію Олександровичу, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у вигляді обмеження волі строком на один рік шість місяців з позбавлення права обіймати посади пов’язані з наділенням організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями строком на два роки та зі штрафом в розмірі 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що на час розгляду справи складає 4250 грн.На підставі ст. 75 КК України звільнити Степанова Григорія Олександровича від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком в один рік, якщо він протягом цього терміну не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов'язки

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок