Стецюк Сергій Тарасович / Stetsiuk Serhii Tarasovych

 
Ім'я:Стецюк Сергій Тарасович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Запис №1
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Буське ДЛГП «Галсільліс»; інженер лісового господарства
Статті кодексів:КК України: 191 3 КК України;
КК України: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2014-12-18
Склад корупційного правопорушення:Привласнив та розтратив чуже майно, шляхом зловживання своїм службовим становищем та привласнив та розтратив чуже майно, шляхом зловживання своїм службовим становищем, повторно.
Вид покарання (стягнення):Відповідно до ст.75 КК України звільнити Стецюка С.Т. від відбування основного призначеного покарання з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.
Запис №2
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Буський ДЛГП «Галсільліс»; Інженер лісового господарства
Статті кодексів:КК України: Частина 2 статті 191. Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем
Дата судового рішення:2013-09-20
Номер судового рішення:
440/1124/13-к
Склад корупційного правопорушення:Привласнення та розтрата чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем передбачених ч.2 ст.191 КК України
Вид покарання (стягнення):Один рік обмеження волі, з врахуванням вимог ч.2 ст.69 КК України, без позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю. На підставі ст.75 КК України звільнити від відбування призначеного покарання з випробуванням, призначивши йому іспитовий строк тривалістю 1 (один) рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок