Стригун Богдан Володимирович / Stryhun Bohdan Volodymyrovych

 
Ім'я:Стригун Богдан Володимирович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:Державна судова адміністрація України (на громадських засадах); Радник Голови
Статті кодексів:КК України: Стаття 369-2. Зловживання впливом
Дата судового рішення:2013-11-06
Номер судового рішення:
760/23322/13-к
Склад корупційного правопорушення:Зловживання впливом
Вид покарання (стягнення):Визнати винним за ч.2 ст. 369-2 КК України та призначити узгоджене сторонами покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі.

Відгуки, коментарі (1)

Ви переглядаєте: Стригун Богдан Володимирович-Державна судова адміністрація України (на громадських засадах); Радник Голови
Сортування
1/5 (1)
Facebookdel.icio.usStumbleUponDiggTechnoratiGoogle+RedditMySpaceTwitterLinkedIn
Avatar
Full StarEmpty StarEmpty StarEmpty StarEmpty Star
Ben Gua
Шахрай. Розшукується правоохоронними органами за вчинення злочинів проти вланості.
7th November 2017 10:22am

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2020


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок