Сидоренко Ірина Петрівна / Sydorenko Iryna Petrivna

 
Ім'я:Сидоренко Ірина Петрівна
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:СП УКК ДП "Шахтарськантрацит"; Заступник директора по навчальній роботі
Статті кодексів:КК України: 190 1 ст. 190 ч. 2 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-12-11
Склад корупційного правопорушення:Навмисні дії, що виразилися в заволодінні чужим майном шляхом зловживання довіри, ( у тому числі й повторно) тобто шахрайстві, будучи посадовою особою, вчинила злочин, передбачений ст.190 ч.1 і ст.190 ч.2 КК України, а діями, що виразилися в службовому підробленні, тобто у внесенні посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей видачі, свідомо неправильних документів, вона вчинила злочин, передбачений ст. 366 ч. 1 КК України.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Сидоренко Ірині Петрівні покарання по сукупності злочинів у вигляді 1(одного) року 6(шести) місяців обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з фінансовою діяльністю при видачі посвідчень про присвоєння кваліфікаційного рівня по робочих професіях строком на один рік і зі штрафом у сумі 4250 гривень. У силу ст. 75 КК України Сидоренко Ірину Петрівну від призначеного основного покарання у вигляді 1(одного) року 6(шести) місяців обмеження волі, звільнити з випробуванням, установивши строк випробування в один рік.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок