Тарасов Сергій Іванович / Tarasov Serhii Ivanovych

 
Ім'я:Тарасов Сергій Іванович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:На час вчинення злочину: директор товариства з обмеженою відповідальністю “Пріка”
Статті кодексів:КК України: 191 ч.5 КК України;
КК України: Стаття 366. Службове підроблення
Дата судового рішення:2011-07-20
Номер судового рішення:
1/0913/7/11
Склад корупційного правопорушення:Тарасов С.І. працюючи на посаді директора товариства з обмеженою відповідальністю “Пріка”, будучи службовою особою, зловживаючи своїм службовим становищем, повторно заволодів та розтратив чуже майно в особливо великих розмірах та вчинив службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):За ст.191 ч.5 КК України та призначити йому покарання із застосуванням ст.69 КК України у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі, за ст.366 ч.2 КК України та призначити покарання у виді позбавлення волі строком на 2 роки. Згідно ст.70 ч.1 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Тарасову С.І. покарання у виді 4 років 6 місяців позбавлення волі. Запобіжний захід підсудному Тарасові С.І. залишити попередньо обраний - тримання під вартою та строк відбування покарання рахувати з 10.00 год. 10.12.2009 року.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок