Тітов Альберт Вікторович / Titov Albert Viktorovych

 
Ім'я:Тітов Альберт Вікторович
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Місце роботи, посада на час вчинення правопорушення:ТОВ «Коопзаготсбит»; Директор
Статті кодексів:КК України: 197-1 1 КК України;
КК України: Стаття 367. Службова недбалість;
КК України: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем
Дата судового рішення:2012-03-13
Склад корупційного правопорушення:Зловживання службовим становищем, із корисливих спонукань, що спричинили тяжкі наслідки й самовільне заняття земельної ділянки, якою заподіяний значний збиток його власникові; неналежне виконання посадовою особою своїх службових обов'язків внаслідок несумлінного до них ставлення, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення):На підставі ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Тітову Альберту Вікторовичу покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків на установах, підприємствах, організаціях усіх форм власності строком на 1 (один) рік. У відповідності зі ст.75 КК України Тітова Альберта Вікторовича від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробним терміном на 2 (два) роки.

Відгуки, коментарі

Відгуків покищо немає.

Написати відгук

 
Bold Italic Underline Strike Superscript Subscript Quote Line Bullet Numeric Link Email Image Video
 
10000


© Громадський Земельний контроль у Черкаській області, 2016 - 2018


Для найбільш комфортного користування сайтом рекомендується завантажувати його за допомогою браузерів Firefox, Chrome, Opera останніх версій. Cайт створено на базі наданого програмного забезпечення, за помилки в роботі якого Адміністрація сайту відповідальності не несе. Всі матеріали, статті, повідомлення, відгуки, розміщені на сайті landcontrol.org та його дзеркалах відображають виключно позицію їх авторів і всю відповідальність за їх зміст автори несуть самостійно. Адміністрація сайту може не поділяти думки авторів та/або Користувачів і не несе відповідальності за відповідність дійсності висловлених користувачами думок, коментарів, відгуків, наданих посилань, матеріалів тощо, а відтак, не приймає на себе жодних зобов'язань, пов'язаних з їх змістом та не несе відповідальності за можливу шкоду у будь-якому вигляді. Користування сайтом landcontrol.org або його дзеркалами означає повну згоду Користувача з Правилами та прийняття на себе зобов'язання їх дотримуватися.

Зворотній зв'язок | Карта сайту | RSS


Повідомити про корупцію/
Опублікувати держслужбовця/посадовця/депутата на сайті

Увага! Приймаються тільки чиновники, задіяні в земельних питаннях на території Черкаської обл.
Перед додаванням переконайтесь, що дана особа відсутня в базі. Після того, як надана Вами інформація з'явиться на сайті, Ви зможете повідомити про корупційні дії даної особи в розділі відгуків про неї. Якщо особа вже є в базі, то непотрібно відправляти цю форму - відгук з інформацією про зловживання Ви можете залишити вже зараз.

Зворотній зв'язок